Ви тут: Головна Блог Під копірку: веб-сервіси для синхронізації даних між соціальними сайтами

Під копірку: веб-сервіси для синхронізації даних між соціальними сайтами

Соціальні мережі обплутали нас з голови до ніг. Іноді ми вже не пам'ятаємо , що і куди завантажували. Розібратися з фотографіями у соцмережах, а також синхронізувати онлайнові альбоми допоможуть веб -сервіси , про які йде мова в цій статті

 

 

Соціальні мережі - відмінне місце для зберігання фотографій. І для обивателя , погано уявляють собі, що таке спеціалізований фотохостинг , - найзручніше . Тому що функція « Надіслати на Facebook» є в дуже багатьох графічних редакторах. А ще тому , що соціальна мережа об'єднує і хостинг зображень , і друзів , які можуть відразу побачити нові фотографії і прокоментувати їх. А це, звичайно , зручно.
Але соціальних мереж багато , і все у того ж обивателя , як правило , є облікові записи принаймні в двох -трьох найпопулярніших. А завантажувати фотографії вручну на кілька сервісів - заняття не з найцікавіших . Зовсім інша справа , якщо автоматизувати процес . Тримати фотоальбоми і на Facebook , і « Вконтакте» , і в « Однокласниках» не просто зручно. Це ще й розумно з точки зору наявності зайвих резервних копій фотознімків.
Подивимося , які сервіси можуть нам допомогти у збереженні даних із соціальних мереж і копіюванні їх на інші сайти.

Itamitut.ru

Один з найпростіших сервісів для синхронізації фотоальбомів - Itamitut.ru . Він « дружить» з п'ятьма сайтами - Facebook , «Вконтакте» , «Однокласники» , « Яндекс.Фотки » і Picasa. Робота з цим безкоштовним сервісом відбувається на одній сторінці: тут є два окремих вікна , на яких після авторизації показуються фотоальбоми , доступні на сервісах.
Все, що потрібно зробити , це перетягнути потрібний альбом в друге вікно . Виділення декількох альбомів не працює, тому перенести відразу всі альбоми одночасно не вийде. Зате можна переносити фотографії окремо. Для цього потрібно увійти в альбом і потім перетягнути фотографію на один з альбомів в другому сервісі.
 sm21
На жаль , сервіс не вміє розпізнавати однакові знімки , тому дуже легко можна наробити дублі . З іншого боку , краще мати зайву копію , ніж не мати копій зовсім.

Thepo.st

Thepo.st працює тільки з двома соціальними сайтами - Facebook і « Вконтакте» , але функціональність його не обмежується одними лише фотографіями. За допомогою цього безкоштовного сервісу можна перенести не тільки фотоальбоми, а й фотографії , на яких відзначений користувач , посилання , статуси , відео , а також дії « Поділитися» . Перенесення даних працює тільки для публікацій , для яких встановлено доступ « Всім » або « Друзям» .

sm22
 
При необхідності можна використовувати фільтри. Тут є дві можливості: вказати слова , за наявності яких дані переноситися не будуть, або ж , навпаки , задати слова , при виявленні яких інформація буде скопійована .
Окрема сторінка присвячена копіюванню фотоальбомів . Thepo.st стежить за тим , щоб дублів не було. Якщо альбом вже був скопійований в іншу соцмережу , а потім у ньому з'явилися нові фотографії , наступного разу будуть копіюватися лише ті зображення , що не переносилися раніше. Для зручності альбоми , які вже синхронізувалися , винесені окремо . Так само окремо показані ті , фотографії з яких в даний момент копіюються.

sm23
 
Thepo.st може бути корисним і адміністраторам спільнот Facebook і « Вконтакте». За допомогою сервісу можна перенести статуси , посилання та фотографії співтовариства з однієї соціальної мережі в іншу. Більш того , при включенні синхронізації між спільнотами всі оновлення , які з'являються в одній мережі , будуть автоматично копіюватися в іншу.
В цілому, незважаючи на те , що інтерфейс сервісу не надто витончений, зі своїми функціями він справляється добре.

Filecloud.me

Filecloud - це зовсім новий сервіс , який тільки недавно вийшов зі стадії бета -тестування. Він працює з трьома найпопулярнішими в Росії соціальними мережами - Facebook , «Вконтакте» і «Однокласники ». Filecloud пропонує файловий менеджер , за допомогою якого можна прямо у вікні браузера переглядати всі фотографії , завантажені в соціальні мережі. Для роботи з безкоштовним сервісом для початку буде потрібно авторизуватися . У рамках одного аккаунта Filecloud можна використовувати кілька облікових записів соціальних сайтів .
Після того як папки з'являться у вікні сервісу , достатньо вибрати потрібні і вказати , куди їх необхідно скопіювати. За допомогою Filecloud можна також завантажувати фотографії на комп'ютер , переглядати їх у вікні браузера , створювати нові альбоми , завантажувати зображення в соціальні мережі.
 
Filecloud підтримує роботу по протоколу WebDAV . Використовуючи NetDrive або будь-який інший клієнт, що працює з цим протоколом , користувач може змонтувати вміст облікового запису Filecloud на віртуальний диск і працювати з ним за допомогою будь-якого файлового менеджера .
Незважаючи на те , що на стартовій сторінці сервісу йдеться про завантаження фотографій, відео та аудіофайлів , на ділі поки що працює тільки копіювання зображень.

PictureLife

PictureLife - це американський сервіс , головна мета якого - зберегти всі користувальницькі фотографії в одному місці. Безкоштовно кожному користувачеві надається 5 Гбайт для їх зберігання , а додаткове місце можна докупити ( 100 Гбайт за $ 7 на місяць або 300 Гбайт за $ 15 в місяць). Функціонально PictureLife дуже схожий на сервіси для хмарного зберігання даних : користувачеві пропонується завантажити клієнти (є для Windows і Mac) , вказати папки , вміст яких потрібно відстежувати , після чого PictureLife буде автоматично виявляти нові фотографії та завантажувати їх в «хмару ». Одержати до них доступ можна через веб- інтерфейс користувача . Якщо встановити мобільні додатки для iOS і Android , можна включити автоматичне завантаження на PictureLife всіх нових фотографій , зроблених за допомогою камери пристрою , або ж завантажити окремі зображення з пам'яті смартфона / планшета вручну.
Однак у PictureLife є два головних відмінності від Dropbox , Google Drive і подібних сервісів. По-перше , він працює тільки з фотографіями , а по-друге , він уміє також автоматично завантажувати фотографії з соціальних сайтів .
 sm24
Щоб включити відстеження і завантаження з соцмереж , необхідно у веб- інтерфейсі PictureLife перейти до налаштувань , вибрати розділ Networks і підключити всі потрібні сайти. Сервіс підтримує роботу з Facebook , Flickr , Foursquare , Google+ , Instagram , Smugmug , Tumblr і Twitter. Після авторизації для кожного сервісу можна окремо вказати , чи потрібно виконувати резервне копіювання контенту і зберігати структуру альбомів. Для деяких сервісів також підтримується завантаження зображень з PictureLife . Для цього можна при перегляді фотографій через веб- інтерфейс перейти до налаштувань зображення і вибрати пункт Post to .

Social Folders

Ідея цього сервісу не в копіюванні даних з однієї соцмережі в іншу сервісу на інший , а в створенні їх резервних копій в одному місці. Втім , за допомогою Social Folders без проблем можна переносити фотографії та іншу інформацію між соціальними сайтами. Social Folders представлений у вигляді клієнта для Windows і Mac. Після установки він автоматично виявляє сервіси , якими ви користуєтеся , і збирає дані з них в одному місці. Для цього в « Провіднику » створюється папка Social Folders , в якій можна виявити директорії з назвами соціальних сайтів .
 
Які саме сайти будуть підключені до Social Folders , можна визначити на сторінці сервісу в браузері. Сервіс підтримує 10 соціальних сайтів : Box , YouTube , Flickr , Twitter , Evernote , SoundCloud , SmugMug , Picasa , Photobucket , Instagram та Chatter , проте в рамках безкоштовної облікового запису можна працювати тільки з трьома. Також є обмеження на кількість переданих файлів: їх в рамках free -аккаунта може бути не більше двох тисяч.
 
Для кожного сервісу можна визначити свої налаштування . Наприклад , для Facebook - вказати , фотографії з яких саме альбомів повинні завантажуватися на жорсткий диск . До речі , Social Folders може завантажувати зображення не тільки з ваших альбомів , а й з альбомів друзів.
За допомогою папки Social Folders можна не тільки отримувати доступ до фотографій і інших файлів , які були завантажені онлайн . Якщо закачати файли в папки альбомів , вони тут же з'являться на відповідних сервісах. Таким чином , можна без проблем « перекидати » фотографії з одного сервісу на інший або викладати в соціальних мережах новий контент.

Висновок

Сервісів для синхронізації даних між соціальними сайтами не так багато , як хотілося б. А ті , що є, не позбавлені недоліків і до того ж часто працюють з помилками. Організувати прямий перенесення даних , та ще й з мінімальним втручанням користувача в автоматичний процес , зміг тільки Thepo.st . Однак цей сайт , на жаль , підтримує лише Facebook і « Вконтакте». Набагато більший вибір підключаються сайтів у зарубіжних сервісів PictureLife і Social Folders , але зате тут є серйозні обмеження на безкоштовне використання , та й російські соціальні мережі не підтримуються. Загалом , ідеального рішення нам поки що знайти не вдалося.

Потрібен сайт? Хочеш знати ціну? Потрібен успішний бізнес?

Телефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460 прямо зараз!

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460