Ви тут: Головна Копірайтинг текстів, рерайт статтей

Копірайтинг текстів, рерайт статтей

Текст на сторінках Вашого сайту - один з найважливіших методів переконати читача Вашого ресурсу. Якісний копірайтинг може збільшити прихильність відвідувачів Вашого ресурсу та зробити простого відвідувача Вашим клієнтом.

Кожен власник сайту чи блогу хоче знати, який текст хочуть бачити потенційні клієнти. Та взагалі, чи можна збільшити кількість клієнтів з допомогою написаного тексту?

- Так, збільшити кількість клієнтів, а отже і кількість замовлень можна, ставши клієнтом студії HDesign, замовивши послугу Копірайт та Рерайт тексту.

Копірайтинг тексту включає в себе всі види робіт, пов’язані із написанням, оформленням та розміщенням текстів на інтернет сайтах.  Спеціалісти студії ІТ HDesign мають значний обсяг досвіду роботи із сайтами різних тематик та напрямків. Ми писали тексти для інтернет-магазинів, музеїв фарфору, виставок картин, охоронних фірм, жіночих сайтів та багато іншого. Для нас не буває нічого неможливого, кожний наш проект - це можливість довести, що можемо зробити лідером своїх клієнтів з будь якої сфери.

Копірайтинг входить в послугу "СЕО Просування сайтів", проте:

Замовивши послугу копірайтингу Ви маєте можливість створення персонального рекламного тексту або тексту-презентації, який буде написано спеціально для Вашого сайту. Він якісно підвищить рівень довіри до Вашого бренду як для відвідувачів так  для пошукових систем, а також допоможе просунути Ваш сат за визначеними ключовими словами 

Створюючи текст Ми гарантуємо, що він буде цікавий та корисний як відвідувачам так і оптимізований для пошукових систем. Тобто, якісне написання тексту посприяє тому, щоб пошукова система Вам довіряла.

Якщо Ви скористаєтесь послугою послугою написання текстів, то одразу вирішите дві проблеми: зекономите гроші та вже на етапі створення тексту наповните його потрібними Вам ключовими словами, які забезпечать просування Вашого сайту на перші позицію в пошуковій видачі.

Студія ІТ HDesign пропонує для Вас послугу "Написання текстів":

  •  Наші тексти допоможуть відвідувачам Вашого сайту легко орієнтуватись в наповненні інтернет-сайту
  •  Якісні тексти із визначеними ключовими словами та тематичною перелінковкою сторінок сайту, які значно підвищать позитивне сприйняття пошукових систем. А також створити або підсилить позицію Вашого бренду в видачі Google чи Yandex
  •  Правильне оформлення тексту, розбиття на логічні блоки та параграфи покращить сприйняття читачами матеріалів та створить бажання читача повернутися до Вашого бізнесу
  •  Вартість послуги написання текстів - від 1$ за тисячу символів, залежно від тематики тексту та побажання клієнта
  •  Зв’язавшись з нами, ми допоможемо Вам правильно розставити приорітети та визначитись з Вашими потребами.

 Спеціалісти з копірайтингу студії ІТ HDesign відкрити та працюють на результат, який задовольнить клієнта. Послуга написаня текстів координується керівником студії напряму.

Потрібен сайт? Хочеш знати ціну? Потрібен успішний бізнес?

Телефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460 прямо зараз!

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460