Ви тут: Головна Адміністрування сайту. Технічна підтримка

Адміністрування сайту. Технічна підтримка

Адміністрування сайту. Вартість адміністрування сайту

Адміністрування сайту - це ще одна послуга, яку пропонує студія HDesign. Вона складається з двох основних частин: підтримка всіх технічних параметрів електронного ресурсу, актуальності хостингу та доменного імені, а також робота з контентом сайту (періодичне інформаційне наповнення, зміна існуючої інформації).

Нерідко технічна підтримка сайтів припускає зміну різних даних, наприклад, заміну текстів, контактної інформації, зміна структури і навігації сайту, дизайнерських рішень, програмних модулів. Також технічна підтримка сайтів може супроводжуватися створенням додаткових відображень інформації на електронному ресурсі.

Обслуговування, наповнення та оновлення сайтів

 

Адміністрування сайту - не менш важлива послуга, ніж створення сайтів і при відсутності відповідних знань, і навичок вкрай не рекомендується нею нехтувати. Адже, по суті, обслуговування сайту - це повноцінна технічна підтримка, без якої дуже складно обійтися власнику будь-якого мережевого ресурсу.

 

Щоб убезпечити себе від усіляких технічних неполадок і збоїв, достатньо звернутися до досвідчених фахівців, що здійснюють оновлення сайту будь-якої складності не тільки на вигідних для клієнтів умовах, але і з високою якістю. Ефективна робота сайту часто залежить саме від грамотної технічної підтримки, що включає і перевірку актуальності доменного імені, і налагодження структури і навігації сайту для максимальної зручності користування проектом, і безліч технічних дрібниць, маловідомих або й зовсім незнайомих пересічному користувачеві Інтернету.

Адміністрування сайту, як і його просування, є комплексною послугою і складається не тільки з первинної технічної підтримки, але і з редагування ряду параметрів сайту. Так, наприклад, саме адміністратор здійснює заміну текстів та інформації інших видів при необхідності оновити весь сайт або його частину. Найчастіше змінюється контактна інформація, тому її своєчасне оновлення заздалегідь включено в оновлення сайту. Програмні модулі, графічний дизайн і будь-які параметри, які потребують заміни або модифікації, піддаються обробці адміністратором сайту, перш ніж користувачі мережі зможуть познайомитися з новою версією проекту. Ефективне наповнення сайту - краща запорука його подальшого зростання і розширення. Навіть якщо обраний Вами варіант - це стандартний або корпоративний сайт, будь-який интернет проект в першу чергу грає роль візитної картки. Сайт представляє Вашу компанію в Інтернеті і створює про неї певне враження у відвідувачів. Якщо сайт працює зі збоями, половина інформації не завантажується, а інша половина давно застаріла, враження користувачів неминуче буде затьмарено неполадками. Саме тому обслуговування сайту відіграє таку важливу роль: воно дозволяє Вашим проектом миттєво адаптуватися до змін у сфері інноваційних інтернет технологій і завжди відповідати кращим очікуванням відвідувачів.

Обслуговування сайту - це фактичний ключ до успіху: ніякі технічні проблеми не відвернуть користувачів сайту від перегляду представленої на ньому інформації і не зіпсують навіть найважливіше - перше враження.

Для повного забезпечення успішної діяльності замовляти обслуговування сайту рекомендується у перевірених часом. Студія HDesign відрізняється не тільки багаторічним досвідом, великою клієнтурою, впливових і відомих - студія HDesign гарантує стабільність, якість і прибутковість Вашого сайту.

Потрібен сайт? Хочеш знати ціну? Потрібен успішний бізнес?

Телефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460 прямо зараз!

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460