Ви тут: Головна Блог Інтернет не для роботи : сайти для гарного настрою

Інтернет не для роботи : сайти для гарного настрою

Як скрасити перші робочі дні після святкових днів, читайте далі в цій статті...

Цілий рік нам доводиться вирішувати різні завдання і шукати шляхи вирішення усіляких проблем. Розробка концепцій , побудова планів , здачі в строк - в результаті до кінця року багато хто відчуває себе втомленими. На щастя , новорічні свята досить довгі - вони дають нам можливість відновити сили. Ось тільки налаштуватися на робочий лад після них досить важко. А може , замість того , щоб відразу ж братися за складні проекти , варто поваляти дурня в перші робочі години нового року ?
Сайти , про які ми розповімо нижче , навряд чи варто заносити в списки вибраного. Практичної користі від них ніякої немає , тому й сенсу відвідувати їх більше одного -двох разів ми теж не бачимо. Проте у них є одна корисна особливість - вони всі піднімають настрій. А це дуже важливо , адже починати робочий рік обов'язково потрібно у гарному настрої.

Відправ ведмедика

Свята можна проводити по- різному. Хтось зміг побалувати себе закордонною поїздкою , а хтось провалявся всі дні на дивані. Якщо колеги щосили хваляться фотографіями з зимових курортів , можна дати волю своїм емоціям і відігратися на віртуальному персонажа . Сайт « Відправ ведмежати Тедді » зроблений з часткою чорного гумору. На головній сторінці живе іграшкове ведмежа . Вигляд у нього нещасний , адже він давно мріє про відпустку , але чи то ще буде ! Вкажіть в полі будь-яке географічна назва .
 
Віртуальна служба поштової доставки упакує цього ведмедика і відправить в далеку подорож на канікули. Через деякий час він повернеться неабияк пошарпаний і скаже вам все , що він думає з приводу місця , куди ви його послали. Цікаво , що результат може бути зовсім непередбачуваний , хоча він і залежить від того , за якою адресою буде виконана відправка . Сміливо експериментуйте з адресами !
sm

Розтруси черв'яка

Засиділися на робочому місці? Відчуваєте, що вже вросли корінням в крісло? Вам просто потрібно стрепенутися - зробити зарядку , пострибати , виконати нахили і присідання. Ну або на худий кінець спробувати розбуркати загадкового черв'яка , який живе на сайті staggeringbeauty.com . Спочатку він слабо і беззвучно розгойдується від рухів миші , але потім в якийсь момент відбувається щось дивне - черв'як починає випромінювати енергію краси. Так, лише звук колонок зробіть тихіше , а то разом з Преображенням черв'яка отримаєте струс з елементом шокової терапії. Марно , але потішно .

sm2

У гармонії з природою

А сайт Silent Noise Of Nature - повна протилежність попередньому . Ніяких струсів , тільки вселенський спокій і цілковита нірвана . Тут дійсно можна розслабитися і відпочити. Хотіли на свята вибратися на природу , але не було можливості? Не питання ! Цей сайт створить повну ілюзію присутності в найромантичніших куточках нашої планети. Ви можете посидіти біля вогнища , поспостерігати за сніговою бурею , уявити собі квітучі луки та інші приємні речі.
 
На екрані монітора можна спостерігати всю цю красу , а відтворювані звуки пташиних голосів , океанського прибою або вітру додадуть реалістичності. Шкода тільки , що повітря навколо вас не наповниться запахом хвої або солоного бризу.

sm3

Імітація бурхливої ​​діяльності

Не всім щастить з нормальним начальником. Іноді можна зустріти такого тирана , який з першого ж робочого дня буде третирувати своїх підлеглих і вимагати від них « бурхливої ​​діяльності». Дивна річ , але , як правило , такі люди зовсім не розуміються на тій роботі , якою вони керують. Якщо вам не пощастило з таким начальством , не турбуйтеся , зробіть людині приємне - покажіть , що ви працюєте. А допоможе в цьому сайт Hackertyper.com .
 
Відкрийте браузер в повноекранному режимі , викиньте всі погані думки і просто постукайте по клавішах - на екрані дивним чином почне з'являтися код , і погано розбирається людина ніколи не зрозуміє , що до вашої основної роботі він не має ніякого відношення.

sm4

А тим часом в космосі ...

На жаль , не всім щастить зустрічати Новий рік з близькими людьми. Якщо в свято ви теж змушені були працювати або перебували далеко від сім'ї з інших причин , подумайте про тих, хто зустрічає Новий рік взагалі не на Землі. На сторінці howmanypeopleareinspacerightnow.com можна побачити , скільки людей в даний час знаходиться на навколоземній орбіті.
 
Поруч з кожним прізвищем дана інформація про те , скільки часу цей космонавт провів під позаземної відрядженні.

sm5

Грюкнути дверима

Новий рік - це хороший привід для того , щоб реалізувати якусь давно назрівала ідею. Наприклад , відкрити бізнес , почати будівництво століття на дачі або змінити місце роботи . Якщо ви зупинилися на останньому , то йдіть з гордо піднятою головою. І не забудьте грюкнути дверима. На сайті biglongnow.com це можна зробити в будь-який момент , причому плескати можна не однієї дверима , а цілою колекцією . Зробіть це багато-багато разів , відведіть душу - до наступного Нового року ще дуже далеко.

sm6

Володар погоди

Яку погоду подарували нам свята ? Як завжди , мало снігу ? Так, шкода , що людина не в змозі вибирати собі погоду. Принаймні у справжньому житті. Зате в Мережі можливо все. Наприклад , на сайті lookingatsomething.com можна управляти опадами. Чим нижче покажчик миші , тим гірше , похмуріше стає обстановка - у вікні браузера йде сильна гроза . Але варто підняти курсор вгору , як «небо» світлішає і починають співати пташки.

 

Огляд до кінця

У перші робочі дні нового року навряд чи хтось налаштований на серйозний лад , так що це - хороший час , щоб розіграти своїх колег по роботі. Підкиньте їм ссилочку на сайт colorflip.com і з серйозним виглядом попросіть долістать до кінця. Або надішліть URL , супроводивши черговою фразою : «Зробив сайт , подивися , чи немає помилок , а то у мене на останній сторінці верстка злітає ». Цікаво , скільки їм знадобиться часу , щоб зрозуміти , що це якраз зробити і не вийде. Кожна перегортати сторінки має свій колір , тому здається , що повторень немає.

Менше букв

Останні три сайти створив Рафаель Розендааль ( Rafael Rozendaal ) - дуже талановитий і неординарний художник . Крім сайтів , у Рафаеля є ще один цікавий проект , який він зробив разом з Йонасом Лундом ( Jonas Lund ) . Це - розширення до Google Chrome. Іноді , щоб заощадити час , користувач відключає в браузері візуальну інформацію - картинки , флеш та інше. Це допомагає зосередитися на головному - на текстової інформації.
Рафаель ж пропонує за допомогою розширення Text free browsing робити все навпаки - викидати із завантаженою веб -сторінки весь текст , залишаючи виключно зображення. Він - творча особистість і , як усі художники , звик дивитися на речі з несподіваного боку. На сайтах без тексту стає помітною реклама , а все те , що здавалося головним , йде на другий план .
 
Режим «без тексту » включається спеціальною кнопкою , яка з'являється після установки розширення. На жаль , навіть така « магічна » кнопка не завжди може впоратися зі своїм завданням - рекламні блоки і підкачуємі модулі то й справа прориваються через фільтр цього розширення

Вважаємо хвилини до літа

Є люди , які фізично не переносять зиму . Їм подавай літо - коли не потрібно надягати сім одежинок і можна купатися в річці. Здається, що до часу літніх відпусток дуже далеко. Але з іншого боку , якщо подивитися на те , скільки залишилося до весни і перших літніх днів , можна побачити , що з кожною секундою цю мить стає ближче . Переконайтеся в цьому самі , подивившись на « літометр ». Він нагадає , що осінь вже позаду і більше сорока відсотків зими прожито .

Подорож у часі

У нашій швидкоплинної життя немудро загубитися в часі. Часом ми важко відповісти не тільки котра година, але і який сьогодні день . Якщо ви теж випали з часу , загляньте на сайт Here is Today . На ньому вам популярно розкажуть , коли саме ви живете.
 
На сайті є інтерактивна діаграма , клацаючи по якій ви можете масштабувати тимчасову шкалу , розглядаючи різні відрізки часу. Наприклад , можна подивитися , скільки прожито з початку року , з початку століття , як далеко ми пішли від епохи динозаврів і появи рептилій і навіть те , наскільки далеко знаходиться сьогоднішній день від моменту зародження Всесвіту.

sm10

Фінальний відлік

Коли наближається час здачі квартального звіту , час летить дуже швидко , але зате коли чекаєш чогось хорошого , наприклад завершення робочого дня , здається , що воно повзе занадто повільно. Щоб переконатися , що воно все-таки не стоїть на місці і з кожною секундою приємний момент стає все ближче , можна використовувати таймер It's almost . На цьому сайті можна створити власний таймер зворотного відліку до вказаної події . Назва події вводиться в поле It's almost , після чого потрібно задати точний час його настання. Нехитрий таймер почне зворотний відлік - і ви зможете переконатися , що очікуваний момент вже зовсім близько. Єдиний нюанс - назва події потрібно вводити латиницею , інакше таймер створений не буде.

Висновок

Якщо ви все ще відчуваєте себе як загнаний кінь, не варто розслаблятися, адже гороскопи твердять, що 2014 рік, згідно зі східним календарем, - рік блакитного Коня. А ми віримо, що новий рік буде роком темної конячки, поставивши на яку програти неможливо. Гарного настрою і з наступившим вже Новим роком !

Потрібен сайт? Хочеш знати ціну? Потрібен успішний бізнес?

Телефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460 прямо зараз!

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460