Ви тут: Головна Послуги Bitrix24 CRM Послуги

Bitrix24 CRM майбутнього розвитку Вашого бізнесу

Бітрікс24 це 5 корисних інструментів для вашого бізнесу, щоб працювати разом, встигати вчасно та підвищувати продажі!

b24reach

Бітрікс24 -це набір найбільш важливих і кориснихі нструментівякі допоможуть вам в бізнесі: спростять щоденну роботу, вчасно нагадають про доручення, про терміни виконання, допоможуть контролювати і планувати, ефективно спілкуватися  з клієнтами і  продавати більше, автоматизувати бізнес-процеси у вашій компанії

Створити сайт. Види сайтів.

  Сайт - візитка

  Сайт - корпоративний

  Інтернет - магазин

Вже давно ні для кого не таємниця, які переваги дає Інтернет для розвитку будь-якого бізнесу, зокрема він є його важливим інструментом. Але в даний час мало тільки створити веб-сайт і чекати якихось позитивних результатів. Щоб вони були, ваш сайт обов'язково повинен стати найкращим у всьому, починаючи від дизайну і закінчуючи юзабіліті. Відвідувачі у нього з'являться після того, як він стане зручним, приємним для сприйняття, інформативним. Безсумнівно, такий інструмент бізнесу буде приносити вам нових клієнтів. Розуміючи це все, співробітники студії HDesign створять для вас ефективний web-ресурс і реалізують найсміливіші ваші ідеї.

 Функціонування і робота web-ресурсу, його якісний цікавий дизайн, зручно розташовані розділи і рубрики, відмінна відвідуваність - все це ви отримаєте, якщо виберете виконавцем студію HDesign, для фахівців якої бажання клієнта - закон!

 Web сайт - ефективний бізнес-інструмент

Мабуть, абсолютно немає сенсу розмірковувати про те, наскільки для будь-якої компанії важливо наявність власного сайту. А в наш вік інформаційних технологій ведення бізнесу без власного веб-ресурсу взагалі стає неможливим. Важливо відзначити, що створення сайтів - це, насправді, клопіткий і трудомісткий процес як для замовників, які вибирають виконавців, так і для самих виконавців. Пропозицій на цьому ринку сьогодні багато, але вибрати таку веб-студію, яка в повній мірі впоралась з покладеними на неї завданнями, досить складно. Тим не менш, звернувшись в студію HDesign, ви зробите вірний вибір. Її фахівці, спираючись на досвід, накопичений в ході довгих років роботи, знають, що багато представників компаній, які бажають замовити сайти, стикаються з такими питаннями, як якість роботи, терміни, а також безпосередньо вартість послуг та подальший супровід веб-ресурсу.

Скільки коштує створення web сайтів?

Необхідно відзначити, що студія HDesign пропонує створення веб-ресурсів за прийнятними конкурентоспроможними цінами. При цьому якість зроблених її фахівцями ресурсів завжди на висоті. Сума, в яку може обійтися створення web сайтів, може коливатися від копійок до дійсно значних масштабів. В даному випадку на вартість будуть впливати такі фактори:>

 

• Якісний і зручний дизайн веб-сайту, розроблений в стилі компанії.
• Коректне розміщення інформаційних блоків.
• Зрозуміла для користувачів навігація по сайту, зручний інтерфейс.
• Актуальність сайту.

Його дизайн повинен володіти конкретикою, яка залучає відвідувачів, і відображати сучасні реалії. Відвідувач, що потрапив на сайт, повинен розуміти, які товари або ж послуги йому пропонуються. Це означає, що він не повинен відволікатися на такі сторонні рубрики як новини компанії, інформація про її історію, цікаві факти і так далі. Звичайно ж, наявність подібних даних на сайті не виключається і навіть вітається відкритість таких данних. Але щоб вони не заважали йому виконувати покладені на нього функції, вони повинні правильно подаватися користувачам. Тобто розробники зобов'язані вміти виділити головне і другорядне, після чого подати відвідувачам сайту основну інформацію максимально цікаво і захоплююче.

Створення сайтів - це досить трудомісткий і тривалий процес. Навіть в студії HDesign все проходить не так швидко, як би хотіли замовники. А вся справа в тому, що даний процес вимагає індивідуального підходу та креативності, а не аби якогось ставлення лише б здати проект пошвидше. Тим не менш, фахівці компанії завжди готові озвучити своїм клієнтам реальні терміни роботи. Тут кожен співробітник займається своєю справою, концентруючись виключно на своїх завданнях. Саме такий підхід робить роботу команди професіоналів ефективної та злагодженої. Її результатами стають дійсно оригінальні сайти.

Якщо ви також бажаєте отримати для свого бізнесу унікальний і, головне, працюючий веб-інструмент, фахівці студії HDesign допоможуть вам не словом, а ділом. Довіртеся досвіду, створення сайтів - це, швидше, не робота, а сенс життя. І ви отримаєте дійсно приголомшливий результат, який виправдає витрачений час і кошти, приносячи компанії нових клієнтів і збільшуючи продажі. Звертайтеся!

 

*Розробка брендбуку

*Розробка брендбуку

Розробка програмного забезпечення

Розробка програмного забезпечення

Копірайтинг текстів, рерайт статтей

Текст на сторінках Вашого сайту - один з найважливіших методів переконати читача Вашого ресурсу. Якісний копірайтинг може збільшити прихильність відвідувачів Вашого ресурсу та зробити простого відвідувача Вашим клієнтом.

Кожен власник сайту чи блогу хоче знати, який текст хочуть бачити потенційні клієнти. Та взагалі, чи можна збільшити кількість клієнтів з допомогою написаного тексту?

- Так, збільшити кількість клієнтів, а отже і кількість замовлень можна, ставши клієнтом студії HDesign, замовивши послугу Копірайт та Рерайт тексту.

Копірайтинг тексту включає в себе всі види робіт, пов’язані із написанням, оформленням та розміщенням текстів на інтернет сайтах.  Спеціалісти студії ІТ HDesign мають значний обсяг досвіду роботи із сайтами різних тематик та напрямків. Ми писали тексти для інтернет-магазинів, музеїв фарфору, виставок картин, охоронних фірм, жіночих сайтів та багато іншого. Для нас не буває нічого неможливого, кожний наш проект - це можливість довести, що можемо зробити лідером своїх клієнтів з будь якої сфери.

Копірайтинг входить в послугу "СЕО Просування сайтів", проте:

Замовивши послугу копірайтингу Ви маєте можливість створення персонального рекламного тексту або тексту-презентації, який буде написано спеціально для Вашого сайту. Він якісно підвищить рівень довіри до Вашого бренду як для відвідувачів так  для пошукових систем, а також допоможе просунути Ваш сат за визначеними ключовими словами 

Створюючи текст Ми гарантуємо, що він буде цікавий та корисний як відвідувачам так і оптимізований для пошукових систем. Тобто, якісне написання тексту посприяє тому, щоб пошукова система Вам довіряла.

Якщо Ви скористаєтесь послугою послугою написання текстів, то одразу вирішите дві проблеми: зекономите гроші та вже на етапі створення тексту наповните його потрібними Вам ключовими словами, які забезпечать просування Вашого сайту на перші позицію в пошуковій видачі.

Студія ІТ HDesign пропонує для Вас послугу "Написання текстів":

  •  Наші тексти допоможуть відвідувачам Вашого сайту легко орієнтуватись в наповненні інтернет-сайту
  •  Якісні тексти із визначеними ключовими словами та тематичною перелінковкою сторінок сайту, які значно підвищать позитивне сприйняття пошукових систем. А також створити або підсилить позицію Вашого бренду в видачі Google чи Yandex
  •  Правильне оформлення тексту, розбиття на логічні блоки та параграфи покращить сприйняття читачами матеріалів та створить бажання читача повернутися до Вашого бізнесу
  •  Вартість послуги написання текстів - від 1$ за тисячу символів, залежно від тематики тексту та побажання клієнта
  •  Зв’язавшись з нами, ми допоможемо Вам правильно розставити приорітети та визначитись з Вашими потребами.

 Спеціалісти з копірайтингу студії ІТ HDesign відкрити та працюють на результат, який задовольнить клієнта. Послуга написаня текстів координується керівником студії напряму.

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460