Ви тут: Головна Послуги Послуги Розробка корпоративного сайту

замовити послугу створення сайту, просування сайту, розробка інтернет-магазину

Розробка корпоративного сайту

Створення корпоративного сайту. Корпоративний сайт

Корпоративний сайт - сайт, що має потужні функціональні можливості і розгалужену структуру з великою кількістю розділів і підрозділів, що містять детальну інформацію про компанію та її послуги (або товари).


Корпоративний сайт - найбільш вигідний варіант для середнього і великого бізнесу, для великих підприємств з кількома напрямками діяльності, філіями, підрозділами.

Впевненість, імідж і солідність - ось основні переваги корпоративного сайту. Також гнучка система управління контентом сайту та швидкість донесення інформації до споживача.

Основні характеристики розроблюваних сайтів:

 • Авторський дизайн сайту якісно відрізнить Ваш сайт від сірої маси мільйонів сайтів.
 • Зручна панель адміністрування сайту (CMS) дозволить навіть недосвідченому інтернет-користувачу редагувати всі інформаційні розділи сайту.
 • Базова SEO-оптимізація сайту дозволить знайти сайт в пошукових системах (Google, Yandex).
 • Обслуговування веб-сайту.


Найбільш популярні розділи корпоративного сайту:

 1. Про компанію.    Розділ, що містить інформацію про діяльність компанії, її історію розвитку. Включає вкладені сторінки: «Вакансії», «Наші співробітники», «Філії» і пр.
 2. Новини.    Останні новини компанії дозволяють відвідувачам бути в курсі всіх ваших новинок, а для нових відвідувачів регулярне оновлення новинної стрічки говорить про те, що бізнес розвивається, сайт працює і можна звертатися.
 3. Послуги.    Розділ може мати складну ієрархічну структуру.
 4. Каталог продукції.     Розділ містить вкладені підрозділи. Сторінка кожного продукту може містити фотогалерею, докладний опис, технічні характеристики продукції.
 5. Питання-відповідь.    Розділ дозволяє тримати зв'язок з відвідувачами сайту, відповідати на поставлені запитання на сайті.
 6. Контакти.     Розділ дозволяє підтримувати оперативний зворотний зв'язок з клієнтами в будь-якій точці світу. Сторінка може містити форму для відправки повідомлення з сайту.
 7. Реєстрація.    Розділ призначається для збору клієнтських контактів та надання зареєстрованим користувачам додаткових можливостей, наприклад - відображення додаткових розділів каталогу продукції, надання прайс-листів і т.п.

    Як правило, корпоративні сайти мають 2 мовні версії - українська (російська) та англійська.

    Структура і функціональність корпоративного сайту визначається індивідуально з кожним клієнтом.

Переваги створення корпоративного сайту:

 • Корпоративний сайт є ефективним інструментом поширення інформації про діяльність компанії;
 • Можливість залучення нових клієнтів і партнерів, підвищення лояльності існуючих клієнтів;
 • Значна економія коштів на рекламу, оскільки вартість реклами в Інтернеті значно нижче, ніж вартість реклами в ЗМІ.
 • Відвідувач може прямо на сайті переглянути каталог продукції компанії, докладно дізнатися про товари, подивитися фотогалерею, прайс-лист;
 • Оперативний зворотній зв'язок з клієнтами по всьому світу.


    Розроблений нами кожен корпоративний сайт забезпечує високу впізнаваність сайту, формує позитивний імідж компанії, вигідно позиціонує компанію в очах потенційних та існуючих клієнтів, а також партнерів.

    Корпоративний сайт - це не тільки імідж і репутація компанії, але і збільшення продажів через мережу Інтернет. Вартість залежить від вимог Замовника до функціональності, від обсягу робіт по наповненню сайту інформацією та розробки додаткових модулів.

Вартість залежить від вимог Замовника до функціональності, від обсягу робіт по наповненню сайту інформацією та розробки додаткових модулів.

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460