Ви тут: Головна Послуги Послуги Розробка Сайт-візитка

замовити послугу створення сайту, просування сайту, розробка інтернет-магазину

Розробка Сайт-візитка

Створення сайту візитки. Сайт візитка

Сайт-візитка - це повноцінний інтернет-ресурс, складається з 5-10 сторінок, які містять основну інформацію про компанію, її діяльність, пропоновані товари або послуги, особливості, контакти та способи зворотнього зв'язку.


Грамотно розроблений сайт-візитка стає візитною карткою, ефективної рекламою, цілодобовим офісом, обличчям компанії в Інтернеті.

Створення сайту-візитки дозволяє ефективно заявити про себе компанії в Інтернеті, інколи інтерактивно продемонструвати свій товар. Цей компактний, простий, лаконічний і в той же час інформативний сайт розповість потенційним клієнтам про діяльність компанії, про тарифи на товари / послуги, про діючі акції та способи співпраці. На сайті кожен охочий може дізнатися, як знайти компанію, як із нею зв'язатися чи залишити заявку на замовлення, співпрацю.

 Основні характеристики розроблюваних сайтів:

  • Авторський дизайн сайту якісно відрізнить Ваш сайт від сірої маси мільйонів сайтів.
  • Зручна панель адміністрування сайту (CMS) дозволить навіть недосвідченому інтернет-користувачеві редагувати всі інформаційні розділи сайту.
  • Базова SEO-оптимізація сайту дозволить знайти сайт в пошукових системах (Google, Yandex).

Найбільш популярні розділи сайту-візитки:

  1. Про компанію
  2. Товари та послуги
  3. Прайс-лист (ціни на товари / послуги)
  4. Контакти (зворотний зв'язок)
  5. Новини    

Не дивлячись на те, що сайт-візитка - це найпростіший сайт без вкладених розділів, його розробка стає досить ефективним рішенням, як для приватних підприємців, фахівців у сфері послуг, так і для великих компаній.

Переваги створення сайту-візитки:

  • Порівняно невеликі витрати на створення сайту-візитки і його підтримку;
  • Сайт розробляється в стислі терміни;
  • На сайті представлена максимально конкретна, лаконічна інформація, яку легко знайти на сайті завдяки простому меню і легкості навігації;
  • Грамотно, якісно і красиво виконаний сайт формує імідж компанії, викликає довіру у потенційних покупців;
  • Сайт-візитка - відмінний старт для нового бізнесу;
  • Створення сайту-візитки - ефективний спосіб випробувати новий напрямок у вже сформованому бізнесі. Аналіз поведінки покупців на сайті допоможе визначити найбільш успішні рішення для подальшого розвитку тієї чи іншої діяльності.

Вартість сайту залежить від вимог Замовника до функціональності ресурсу, від обсягу робіт по наповненню сайту інформацією, додаткової обробки наданої інформації та необхідності розробки додаткових модулів.

Вас також може зацікавити:

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460