Ви тут: Головна Блог Яндекс: Персональна видача

Яндекс: Персональна видача

Пошукова система Яндекс обіцяла зробити всім своїм користувачам Персоналізовану видачу результатів пошуку ще в 2011 році. І хоча різна видача для різних користувачів час від часу вже була помітна і раніше (а для пошукових підказок персоналізація працює на реальному пошуку ), за фактом тільки 12 грудня 2012 року, в дату 12-12-12 , Яндекс запустив нову " пошукову платформу " під назвою "Калінінград" , в якій персональна видача для кожного користувача була реалізована в повному обсязі.

Як працює персональна видача ? Насамперед , Яндекс уважно відстежує і аналізує всі пошукові сесії кожного конкретного користувача (якщо він працює з Яндексом " під своїм акаунтом", то історія ведеться за всім комп'ютерам користувача, якщо ж ні, тобто як користувач працює в анонімному режимі, Яндекс відстежує історію пошуку користувача в певному браузері на певному комп'ютері або на кожному з них окремо, якщо користувач працює на різних комп'ютерах або в різних браузерах).

Що аналізує Яндекс? За попередньою пошукової історії користувача Яндекс намагається зрозуміти його переваги. Що і як звик шукати користувач , на які сайти воліє заходити , якою мовою робить запити і т.п. Аналізуючи все це Яндекс намагається зрозуміти , що буде цікаво і важливо користувачеві в першу чергу , які результати пошуку повніше і швидше за все дадуть відповідь на його питання до пошукової машини . Таким чином , зібравши всі ці дані і зробивши певні висновки , Яндекс зможе при черговому запиті кожного конкретного користувача так змінити свою " стандартну" пошукову видачу , щоб вона краще відповідала саме його запитам і очікуванням. А враховуючи, що інтереси і переваги мають очевидну тенденцію до швидких змін - Яндекс буде постійно дивитися за тим , а як змінюються уподобання користувача , щоб оперативно реагувати на ці зміни - дані , отримані на основі аналізу пошукової історії кожного користувача можуть перераховуватися щодня і по кілька разів. Таким чином , підібравши кращі відповіді на запит користувача , нова персональна формула ранжирування ще додатково змінить результати пошуку так , щоб показання на вершині списку сайти ще більш відповідали тому , що саме хотів знайти користувач . Ось чому видача по одному і тому ж запиту відрізнятиметься у різних користувачів .
Приклад Яндекса - так можуть бачити різні результати пошуку різні користувачі з різною попередньою історією пошуку і з різними інтересами :

yandex-serp

Природно, що коли користувач буде робити запит, які не матиме сенсу в світлі попередньої історії пошуку, зокрема, коли користувач нічого раніше не питав по даній або схожій темі або Яндекс взагалі не "бачив" попередньої історії і не "знає" користувача - йому буде показана "стандартна" видачу, не змінена новим алгоритмом. Проте, за оцінкою самого Яндекса, близько 80 % всіх запитів точно буде потрапляти під персональну видачу .
Персоналізація видача працює з 12 грудня 2012 року для всіх користувачів за замовчуванням , однак у будь-який момент будь-який користувач може « заборонити » пошуковій системі вести таку персональну підстроювання результатів пошуку в своїх налаштуваннях. Особливо цікава можливість такого відключення буде для тих , хто хоче знати позицію свого сайту в результатах пошуку , що не підправлену своїми попередніми пошуками .
Як можна зробити відключення персональної видачі в Яндексі ? Необхідно спочатку зайти в "Особисті налаштування " / " Налаштувати Яндекс" :

yandex-setup-01

Потім перейти в "Додатково" :

yandex-setup-02

Вибрати " Налаштування результатів пошуку" :

yandex-setup-03

У розділі " Персональний пошук " відключити " враховувати мою історію пошуку" ( додатково можна відключити і персоналізацію пошукових підказок) :

yandex-setup-04

Докладніше про новий алгоритмі Яндекса " Калінінград" ви можете почитати на сторінках самого Яндекса.

Потрібен сайт? Хочеш знати ціну? Потрібен успішний бізнес?

Телефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460 прямо зараз!

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460