Ви тут: Головна Блог Онлайн-продаж: одяг і взуття. Інтернет-магазини нюанси.

Онлайн-продаж: одяг і взуття. Інтернет-магазини нюанси.

 Серія статей про особливості онлайн -торгівлі.

На даний момент « clothing » - одна з найбільш зростаючих ніш , найбільше в останні роки відкривається саме магазинів одягу. Це відбувається тому , що одяг :

  • товар , на відміну від побутової техніки, що не стандартизований , тут не може бути об'єктивної оцінки та вибору за параметрами;
  • товар першої необхідності ;
  • товар , орієнтований в першу чергу на жіночу аудиторію , яка набагато більше чоловіків схильна до покупок в інтернеті .

Існує величезна кількість брендів і напрямків роботи , тому вибрати напрямок , сегментувати ринок і знайти незайняту нішу поки досить легко . Мережеві магазини намагаються представити якомога більше марок , але через це не можуть запропонувати гідний вибір в кожній конкретній категорії .

Основні точки зростання

  • Робота в спеціалізованій ніші
  • Робота з конкретним брендом , який можна представити глибше , ніж він зараз представлений на ринку

Конкуренція тут не надто відчутна. Навпаки , саме завдяки наявності федеральних магазинів , які співпрацюють з великими брендами , маленькі точки стають все популярнішими , оскільки можуть запропонувати більш оригінальний асортимент .

Існує багато виробників , які не можуть дозволити собі власне представництво . Часто їх продукція користується великим попитом , але бажаючі її придбати стикаються зі складнощами .

Великим попитом зараз починає користуватися одяг для людей , які сповідують конкретну релігію (наприклад , для мусульман або індусів) . Також , з слабо представлених на ринку , можна особливо виділити товари для повних людей.

Реклама

Можливості реклами залежать від того , яку нішу ви обираєте для розвитку.

Якщо ви плануєте продавати один або кілька конкретних брендів , то і просувати магазин потрібно саме з їх допомогою , оскільки при пошуку одягу людина зазвичай конкретизує запит. Магазини, що працюють з певними марками , зазвичай націлені на прихильників саме цього виробника , тому реклама обходиться їм недорого.

Саме при роботі з одягом і взуттям ефективні механіки лояльності:

  • знижкові програми ;
  • direct mail .

Важливо пам'ятати , що людям можна і потрібно про себе періодично нагадувати. Наприклад , при роботі з дитячим одягом має сенс відслідковувати покупки і пропонувати покупцеві новий товар по мірі росту дитини. Персоналізоване пропозицію нескладно організувати , і воно дійсно ефективно . Крім того , роблячи спочатку значну націнку , можна дозволити собі надавати знижки більше 50%.

Інтернет- розсилка представляє собою трансляцію механізмів торгівлі по каталогах в інтернеті . Часу на неї витрачається мало , а конверсія дуже висока.

Пріоритетна схема роботи

Одяг та взуття повинна зберігатися на складі , щоб людина могла на місці поміряти і зробити вибір.

Для великих замовників кур'єрські служби надають комплексні послуги: доставку , примірку у клієнта , зберігання і комплектування замовлень. Ви можете відправити такої компанії замовлення , вони самі сформують його у себе на складі , упакують і доставлять споживачеві . Але маленьким компаніям набагато вигідніше робити це самим.

Потрібен сайт? Хочеш знати ціну? Потрібен успішний бізнес?

Телефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460 прямо зараз!

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460