Ви тут: Головна Блог Просування сайтів в Яндекс. Скасування посилань для комерційних запитів

Просування сайтів в Яндекс. Скасування посилань для комерційних запитів

12 березня відбулося давно очікувана подія: Яндекс відключив облік посилань в ранжуванні комерційних запитів по ряду тематик . На конференції «Тиждень Байнета» у прямому ефірі Олександр Садовський, керівник відділу веб-пошуку Яндекса, розповів про новий алгоритм.

силки, посилання, яндекс, просування сайту

Нове ранжування буде діяти, поки що тільки в Московському регіоні. Зміна алгоритму відбулась в наступних тематиках:

  • Електроніка та побутова техніка
  • Одяг та аксесуари
  • Нерухомість
  • Краса і здоров'я
  • Туризм і відпочинок
  • Юридичні послуги
  • Розробка сайтів і просування

В інших регіонах і тематиках, а також для інформаційних запитів ранжирування посилань буде працювати як і раніше.

Яндекс ці зміни анонсував ще в грудні минулого року.

Як ми неодноразово відзначали на різних заходах і вебінарах, ми очікуємо, що негативних наслідків для сайтів наших клієнтів у зв'язку з відміною посилань не буде. Ми не використовували посилальну вагу, як основний фактор просування сайту

Простановка посилань давно не є пріоритетним напрямом робіт з просування в HDesign, оскільки їх вплив на ранжирування останнім часом планомірно знижувався. Ми приділяємо велику увагу технічній оптимізації, наповнення сайту корисним і релевантним контентом, корисними функціональними елементами, а також поліпшення юзабіліті ресурсу замовника. Тому впевнені: сайти наших клієнтів збережуть високі позиції в ТОПі.

Проте, оскільки подія зміни алгоритму досить значна, окремі випадки просідання позицій по деяких запитах все ж не виключені.

Зараз ми уважно стежимо за змінами у видачі Яндекса по Москві і Московській області. Ретельно обробляємо всю інформацію, що надходить і вже найближчим часом надамо оцінку змінам, і, в разі необхідності, скоректуємо стратегію просування сайтів наших замовників.

Потрібен сайт? Хочеш знати ціну? Потрібен успішний бізнес?

Телефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460 прямо зараз!

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460