Ви тут: Головна Блог Сайт New York Times був атакований «Сирійської електронної армією»

Сайт New York Times був атакований «Сирійської електронної армією»

nytimesОнлайн -ресурс видання New York Times ( NYT ) був недоступний три години через шкідливої ​​атаки. Стверджується , що атака пов'язана з « Сирійської електронної армією » Syrian Electronic Army ( SEA ) - групою хакерів , які ставлять звий метою донесення правди про режим Башара Асада. Нещодавно газета NYT опублікувала матеріал , в якому розповіла про передбачувану хімічної атаки , що призвела до жертв серед мирного населення ( уряд Сирії відкидає ці обвинувачення).

Сайт газети під час злому перенаправляв відвідувачів з домена nytimes.com на домен , який належить SEA . Втім , ресурс SEA не функціонував в цей час. Обійти злом відвідувачі могли відвідавши безпосередньо IP -адреса NYT ( 170.149.168.130 ) , за яким ресурс працював цілком нормально. Таким чином , атакований був DNS- сервер , де пов'язаний з доменом nytimes.com IP - адресу було змінено .
Варто відзначити , що SEA не вперше атакує ЗМІ. Група взяла в травні під контроль веб- сайт Financial Times , а раніше атакувала Guardian , NPR і The Washington Post. SEA також відповідає за ряд фішингових атак користувачів Twitter. На NYT в минулому також відбувалися атаки іншими групами хакерів , а цього місяця ресурс тривалий час був недоступний з технічних причин.

Потрібен сайт? Хочеш знати ціну? Потрібен успішний бізнес?

Телефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460 прямо зараз!

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460