Ви тут: Головна Блог Сайти Microsoft стали недоступні через збій у роботі DNS- серверів

Сайти Microsoft стали недоступні через збій у роботі DNS- серверів

microsoftУ п'ятницю , 22 листопада , багато веб-сайти Microsoft на кілька хвилин стали недоступні для деяких користувачів по всьому світу. Причиною цього став вихід з ладу DNS- серверів технологічного гіганта. Користувачі, які намагалися отримати доступ до Hotmail.com , Live.com , Windows.com , Outlook.com і навіть до Microsoft.com , отримували повідомлення про помилку : « Сервер не знайдений ».

Наразі не відомо , через що стався збій в роботі серверів. Як би то не було , інженери Microsoft оперативно відреагували на проблему і усунули її в лічені хвилини , відновивши доступ до всіх сторінок .
Згідно з даними , наданими користувачами по всьому світу , сайти американської компанії були недоступними для європейців - проблема обійшла жителів США , де Microsoft.com і Windows.com працювали в нормальному режимі.
Microsoft не надала детальної інформації щодо збою в роботі DNS- серверів , однак підтвердила в короткому прес -релізі , що зіткнулася з низкою проблем , що виникли в роботі сайтів.
« Microsoft підтверджує , що робота всіх онлайн- сервісів відновлена. Ми розслідуємо причини інциденту , і будемо надавати користувачам інформацію , яку нам вдасться отримати » , - говоритися в прес -релізі.
Поки рано говорити про ймовірність хакерської атаки на технологічного гіганта. Швидше за все , збій в роботі серверів був викликаний неможливістю інтернет- провайдера відповісти на запити з ряду причин.

Потрібен сайт? Хочеш знати ціну? Потрібен успішний бізнес?

Телефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460 прямо зараз!

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460