Ви тут: Головна Блог Правильно підбираємо доменне ім'я

Правильно підбираємо доменне ім'я

вибрати назву сайту домен замовити створитиДомени - це імена сайтів в мережі Інтернет. Проте на відміну від звичайних імен, ці імена є унікальними і двох одинакових існувати не може. Отже до вибору доменного імені потрібно підходити серйозно і відповідально.

 

Домен - це веб-адреса сайту, представлений у вигляді словосполучення з певної кількості букв та цифр. Наприклад , hdesign.rv.ua - це одночасно є і доменом і доменним ім'ям. Підбираючи доменне ім'я сайту, візьміть на озброєння, що найкраще, якщо воно буде коротким, що складається з 1-2 слів, і легко запам'ятовується. Також важливо враховувати, щоб це ім'я завжди можна було легко написати, розпізнати на слух, не помилитись схожими літерами в написанні.

Намагайтесь, щоб домен виділявся чимось оригінальним в імені, чимось витонченим, смішним або навіть дивним - сприяє легкості запамятовування з першого погляду на назву сайту, доменні ім'я. Але при цьому ім'я має вказувати на суть бізнесу власника сайту, містити в собі коротку назву, притягаючи цим до себе увагу зацікавлених і спонукаючи інтерес випадкових користувачів. Добрими іменами вважаються ті, які легко прочитати, легко вимовити і запам'ятати. Це гарантія виділитися із загальної маси назв сайтів.

Продумуючи доменне ім'я, також слід знати, що в ньому допустимі літери латинського алфавіту від a до z, дефіс і цифри від 0 до 9. Також в деяких зонах дозволено використовувати знак « _ ».
Для реєстрації імені можна використовувати як мінімум 2-3 символи, без урахування зони і точки розділення, і як максимум 63 символу.

Визначити доменний рівень, а вони бувають різні, зовсім не складно. Для цього просто подивіться, скільки точок в його імені, чим більше, тим гірше, тому що це вказує на більш низький рівень. Наприклад , домен першого рівня буде виглядати так : www.ua , а ось так четвертого: www.demo.hdesign.rv.ua. Рівні в доменних іменах не обмежені, але слід пам'ятати, що вкластися потрібно в 63 символи.

Таким чином, якщо ви вирішили створити доменне ім'я свого сайту, обов'язково пам'ятайте, що цінність імені складатиметься в стислості, в оригінальності, а також у вдалому написанні та легкому сприйнятті на слух.

 

Потрібен сайт? Хочеш знати ціну? Потрібен успішний бізнес?

Телефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460 прямо зараз!

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460