Ви тут: Головна Блог Оптимізація сайту під Google. Рекомендації по просуванню сайту

Оптимізація сайту під Google. Рекомендації по просуванню сайту

google-pidkazkaОптимізація сайту під Google має багато особливостей. Ні для кого не секрет, що в міру вдосконалення і оновлення алгоритму, веб-майстри змушені вносити корективи в оптимізацію сайтів.
Починати проводити оптимізацію під Google потрібно відразу ж після його створення і ні в якому разі не відкладати це на потім.

 

 

Пошукова система приділяє максимум уваги:

- Вік сайту. Всі знають, що Google найбільше довіряє доменам з віком і хорошою історією.

- Вхідні посилання. Зверніть увагу на те, що зараз «протяги» для Google вже неактуальні, «морди», як відомо, поважає «Яндекс».

- Вихідні посилання. Як показує практика, Google вкрай рідко карає за витікаючі посилання, це прерогатива «Яндекса». Хоча якщо фільтр ви не отримаєте, то на обнулення PR можете розраховувати. У свою чергу це призведе до зниження рівня довіри і до втрати позицій.

- Переоптімізація. Багато починаючі веб-майстри мають таке велике бажання опинитися пошвидше в ТОПі, що часом забувають про існування всіх меж і кордонів у плані розміщення ключових слів на веб-сторінках. Разом з тим вони зовсім забувають про таке поняття, як ціна запитів. В результаті їх чекає фільтр і пониження позицій. Текст на сайті в першу чергу повинен орієнтуватися на живих людей і тільки потім на роботів. Це правило настільки заїжджене, що його просто неможливо забути.

- Внутрішня перелінковка. Такий спосіб оптимізації і розкручування залишається актуальним для всіх веб-ресурсів, пошукових систем і в наш час. Шляхом правильної перелінковки Google може подарувати показники PR багатьом сторінкам.

- Дублі. Їх не любить жодна пошукова система, причому Google особливо.

- Title. Цей тег грає велику роль в оптимізації веб-ресурсу під Google. Ніколи не залишайте це поле порожнім і не заповнюйте в нього загальну інформацію. В тег має бути укладена ключове слово. Більш того, краще якщо воно буде в самому початку.

- Keywords і Description. Ніколи не забувайте про ці поля. При цьому важливо, щоб ви не вписували в Keywords все, що тільки прийде вам в голову. Впишіть тільки кілька просувних ключових слів.

- Теги акцентування. Як показує практика, більшість веб-майстрів застосовують тільки тег h1. Однак при оптимізації сайту не потрібно забувати про теги h2 і h3, особливо, якщо текст об'ємний.

- Карта сайту. Про неї теж не можна забувати. Навряд чи ваш користувач також добре розбирається в структурі сайту, як ви.

- Контент. Він в першу чергу повинен представляти цінність для користувачів. Вже минув той час, коли отримати високі позиції можна було тільки за допомогою ключових слів. Тепер пошукові роботи оцінюють поведінкові фактори, тобто відвідувач повинен якомога більше часу провести на ресурсі.

- Спливаючі вікна. Їх не люблять пошуковики, і Google у тому числі.

Потрібен сайт? Хочеш знати ціну? Потрібен успішний бізнес?

Телефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460 прямо зараз!

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460