Ви тут: Головна Блог П'ять рекомендацій, як створити прекрасне доменне ім'я

П'ять рекомендацій, як створити прекрасне доменне ім'я

web domein создать створити домен сайт хостингПрипустимо, ваш бізнес називається Ray's Pizza. Але існує безліч інших фірм зі схожою назвою. У мережі ви виявили, що «RaysPizza com» вже зайнято. Ось кілька ідей для того, щоб підібрати працюють альтернативні варіанти, які підтримають ваш бізнес.

1. Додайте дефіс. Додавання дефіса між кожним словом доменної фрази відкриває більше онлайн-можливостей. «Rays-Pizza com» - людям буде легше прочитати назву вашого бізнесу в доткомівського фразі.

2. Додайте слова, які несуть сенс. Додавання одного або двох слів до основної і вже зайнятої фразі приносить користь. Це допоможе вам виділитися, і ви не загубитися серед схожих імен. Наприклад, для того, щоб відрізнятися, піцерія може використовувати своє місцеположення («RaysPizzaOnFifth») або опис («OriginalRaysPizza» або «RaysPizzaOnline»).

3. Використовуйте команду. Одне із завдань маркетингу - залучення клієнтів. Чому б не включити це в доменне ім'я? Запросіть клієнтів скористатися вашими послугами! «GoToRaysPizza,» «CooseRaysPizza,» «HungryForRaysPizza» - це всього лише кілька варіантів. Я впевнений, що ви зможете придумати декілька для вашого власного бізнесу.

4. Не використовуйте назву фірми. Іноді використовувати зрозумілу, просту фразу з ключовим словом навіть краще, ніж справжня назва фірми - особливо, якщо воно складне для вимови чи запам'ятовування. «Ray's» - достатньо легке ім'я, але як бути з «DiGiacomo's Pizza»? Замість того, щоб дратувати людей, що шукають вас онлайн і нездатних відтворити ваше ім'я правильно, спробуйте просто його переробити. «EatMorePizza,» «HotFreshPizza,» «PizzaMadeFresh» можуть дійсно добре спрацювати.

5. Додайте ваше місцеположення або територію. Деякі підприємства надають свої послуги тільки в певних куточках світу. Якщо ви хочете звернути увагу людей на те, що ваша фірма - єдина фірма такої спеціалізації в регіоні або місті, ви можете додати це в своє доменне ім'я. «PizzaForSoho,» «RaysPizzaCleveland» - відвідувачі вашого сайту будуть знати, що вони знайшли те, що потрібно. Те ж саме підходить для інших підприємств ... «OfficeCleaningDallas» ... «NursingCareInBoise» ... «ChicagoBusinessMarketing» ... ви вловили суть.

[Бізнес]

Потрібен сайт? Хочеш знати ціну? Потрібен успішний бізнес?

Телефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460 прямо зараз!

Маєте бажання працювати з нами

Відправте листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте (097) 453-6535; (093) 200-7460